Okuliare Carrera

06.10.2013 12:25

Kto hľadá okuliare, ktoré budú charakteristické exkluzivitou, luxusnosťou, noblesou a imidžovosťovou, tak ho určite cesta zavedie k slnečným a dioptrickým okuliarom značky Carrera. Značku Carrera založil v Rakúsku v roku 1956 Anger Wilhelm ako pôvodne športové okuliare. V 80-tych rokoch ich používali jazdci moto športov ako je aj slávna F1. Postupne sa však vyvinuli na elegantné imidžové okuliare, ktoré v súčasnosti predstavujú špičku v obľúbenosti značiek okuliarov.

Optickí dizajnéri sa pri navrhovaní dizajnu okuliarov značky Carrera inšpirovali slávnymi Aviatorkami. Spojením originálneho dizajnu a najmodernejších materiálov vznikajú okuliare značky Carrera, ktoré sú elegantné, jedinečné a zároveň silné a odolné.

Slnečné okuliare značky Carrera okamžite zaujmú svojím nezameniteľným dizajnom. Polooblúkové okuliarové rámy značky Carrera sa nedajú s nijakými inými pomýliť. Jemný, a pritom silný dizajn okuliarových rámov a skiel vytvárajú jeden fantastický celok, ktorý je vyrobený iba z tých najkvalitnejších materiálov. Po stranách vygravírované logo Carrera dodáva slnečným okuliarom ten správny šmrnc. Svoje o tom vedia aj hollywoodske hviezdy ako Brad Pitt, Rihanna, Britney Spears či Usher, ktorý slnečné okuliare značky Carrera nosia pri fotení aj v bežnom živote. A hviezdy vedia, aký doležitý je imidž a štýl a ako slnečné okuliare značky Carrera perfektne padnú k akémukoľvek outfitu a urobia z každého výnimočnú osobnosť pri akejkoľvek príležitosti.

Slnečné okuliare značky Carrera sú vyhotovené v rôznych farebných prevedeniach a vzoroch, aby ste si mohli vybrať práve tie najlepšie len a len pre vás. Okrem toho, že slnečné okuliare značky Carrera poskytujú dokonalú ochranu pred škodlivým UV žiarením, sú aj unikátnym doplnkom ku každému oblečeniu a vašim ideálnym spoločníkom nech robíte čokoľvek a kdekoľvek.

Použité zdroje

Späť