Okuliare Fred

06.10.2013 12:26

Zakladateľom značky Fred je Fred Samuel, ktorí si tri roky pred vypuknutím druhej svetovej vojny otvoril svoj prvý optický salón. Postupne sa vypracoval a stal sa obľúbeným u bežných zákazníkov i celebrít.

Produkty francúzskej značky Fred sú skutočnou ozdobou na tvári. Vyrábajú sa precíznymi šperkárskymi operáciami a výlučne ručne, čo dodáva okuliarom značky Fred nielen šmrnc, ale samy o sebe sú originálnym klenotom.

Okuliare značky Fred predstavujú tradičné hodnoty, kvality a elegancie. Kolekciu klasických modelov na každodenné nosenie skvele dopĺňa kolekcia moderných, elegantných a odvážnejších kúskov.

Veľmi dôležitým aspektom pri výrobe okuliarov značky Fred je použitie iba tých najlepších a najluxusnejších materiálov. Kvalitné a odolné plasty, platina, zlato, hypoalergénna oceľ, palladium predstavujú výber toho najlepšieho, čo sa týka materiálov na výrobu okuliarov. Navyše modely bývajú zdobené diamantmi, perlami či inými drahocennými kameňmi. Spojením týchto elementov vznikne skutočne skvostný a elegantný výrobok.

Značka Fred je zárukou, že pri technologickom procese pri výrobe okuliarov sa venuje obrovská pozornosť čo najlepšiemu spojeniu použitých materiálov a celkového dizajnu. Každý jeden kus okuliarov je teda originálom, ručne vyrábaným vo Francúzsku.

Použité zdroje:

Späť