Okuliare Guess

28.12.2013 18:21

Štýlovosť, móda a imidž – to sú slová, ktoré sa v súčasnom modernom svete skloňujú každý deň a stali sa bezprostrednou súčasťou života. Jedna zo skutočne najoriginálnejších a najštýlovejších značiek na svete je značka Guess.

Značka Guess patrí medzi najobľúbenejšie značky na svete. Fantastické oblečenie, kabelky, voňavky, hodinky či okuliare patria medzi úlovky, ktorými by sa chcel popýšiť naozaj každý. Originalita, jemnosť, vkusnosť a elegancia sa odráža v každom kúsku, ktorý nosí značku Guess. Štýlovosť značky sa odráža aj v slnečných a dioptrických okuliaroch značky Guess.

Dioptrické okuliare značky Guess zaujmú na prvý pohľad. V sortimente dioptrických okuliaroch značky Guess nenájdete dva kúsky, čo by sa čo i len podobali. Každý jeden kus je nezameniteľným originálom. Okuliarové rámy sú v tisíckach farebných prevedení. Tvar okuliarových rámov značky Guess je rozmanitý – od klasických obdĺžnikových, cez retro polooblúky až po štvorcové „old schol“ rámy. Dioptrické okuliare značky Guess sú korekciou vášho zraku a zároveň reprezentantom vášho vkusu.

Slnečné okuliare značky Guess sú módne skvosty. Je až zarážajúce, že ochrana zraku pred škodlivými slnečnými lúčmi dokáže vyzerať až takto hriešne štýlovo. Obrovské sklá, aviatorky, bezrámové, farebné, tigrované – sortiment je tak obrovský, že máte problém vybrať si iba jeden kúsok. Navyše vygravírované G ako symbol značky Guess dáva tušiť, že slnečné okuliare značky Guess nie sú iba slnečné okuliare. Okuliare značky Guess sú vašou ozdobou, šperkom, ktorý fantasticky doplní vašu osobnosť a stane sa vaším poznávacím znamením. So slnečnými a dioptrickými okuliarmi značky Guess nesplyniete s davom, naopak, ukážete, že hviezdou ste tu vy.

Použité zdroje:

Späť