Okuliare Lindberg

11.04.2014 10:48

Vytvoriť čo najlepšie a najkvalitnejšie okuliare sú predmetom výskumu optických dizajnérov už celé desaťročia. Tak to bolo už v osemdesiatych rokoch, kedy sa dámsky optometrista Poul Joan Lindberg pokúšal vymyslieť a následne zrealizovať také okuliarové rámy, ktoré by už pre tých, čo potrebovali korekciu zraku, neboli záťažou, ale naopak, čo najpohodlnejšou, jednoduchšou a esteticky príťažlivou pomôckou. Po spojení sa s rakúskym architektom Dissingom vznikli skutočne jedinečné titánové okuliarové rámy.

Slovo titán evokuje silu a pevnosť. A také sú aj titánové okuliare značky Lindberg. Charakterizuje ich odolnosť a trvácnosť, sú však aj pohodlné, ľahké a zároveň moderné. Titán je materiál, v ktorom sa snúbia protiklady – pevnosť a zároveň jemnosť, odolnosť a zároveň ľahkosť. Lindberg vytvoril titánové okuliarové rámy, ktoré pristanú každej tvári bez ohľadu na jej fyziognómiu.

Vďaka použitému materiálu – titánu a technike spracovania sa titánové okuliarové rámy Lindberg vyznačujú nielen dokonalou kvalitou, ale aj špecifickým dizajnom, ktorý bude stále aktuálny.

Špecifickou pre okuliare značky Lindberg je unikátna celistvosť bez použitia rôznych spojov, závitov alebo skrutiek. To zabezpečuje ich silu, odolnosť, pevnosť bez rušivých momentov alebo bez potreby rôznych korekcií a opráv. Nemusíte sa obávať nejakého nalomenia alebo poškodenia. Okuliare značky Lindberg vymysleli pre váš komfort a spokojnosť.

Titánové okuliare značky Lindberg sú z odolného materiálu, ktorého paradoxom je váha. Spojením originálneho materiálu, pružnosti, moderných techník spracovania vznikli okuliare, ktoré sú ľahké, pohodlné, pri nosení ich takmer nevnímate, nerušia vás, naopak, sú pekným estetickým kúskom, ktorý vám zaručene sadne. Ak ste náročnejší, je pre vás okrem klasickej kolekcie k dispozícii aj luxusná edícia Lindberg Precious. Okuliare značky Lindberg sú jemné, jednoduché, pohodlné a zároveň pevné, odolné a moderné. Je už len na vás, ktoré sa vám zapáčia a ktoré si zvolíte.

Použité zdroje:

Späť