Okuliare Porsche Design

06.10.2013 12:28

Značka Porsche je už roky synonymom skutočnej jedinečnosti a originality. Rokmi prepracovávaný a stále dokonalejší dizajne je charakteristický jemnými líniami a dokonalá technológia využíva tie najnovšie poznatky z fyziognómie ľudskej tváre a z oblasti očnej optiky. V okuliaroch značky Porsche Design sa snúbi ten najprepracovanejší dizajn, moderná technológia a najkvalitnejšie materiály. Rovnako ani okuliarové šošovky v slnečných okuliaroch značky Porsche Design nezaostávajú – sú kvalitné a poskytujú stopercentnú ochranu proti škodlivému ultrafialovému žiareniu.

Dnešná doba kladie čoraz väčšie nároky na kvalitu a funkčnosť slnečných okuliarov. Slnečné okuliare značky Porsche Design nezaostávajú, naopak, ich nadčasový a vysoko estetický dizajn a kvalita dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka.

Značka Porsche je odjakživa spätí s vynikajúcimi rýchlymi športovými automobilmi. Skúsenosti z tejto oblasti dizajnéri pretavili aj do návrhov a technológie výroby slnečných okuliarov. Slnečné okuliare Porsche Design sa preto vyznačujú pevnou a zároveň ľahkou stavebnou štruktúrou formátu medového plástu. Tento formát sa objavuje aj v motoroch automobilov Porsche Carrera. Pánske modely okuliarov P8527 a P8528 sú vyrobené z pevného a trvácneho high-tech plastového materiálu. Štruktúra medového plátu z mäkkej gumy sa vkomponuváva do vnútornej strany straníc. Táto technológia zabezpečuje stopercentné prilnutie okuliarov k tvári a pohodlné nosenie.

Slnečné okuliare značky Porsche Design je možné si vybrať z rôznych farebných prevedení. Pre odvážnejších a extravagantnejších je kombinácia šedej s oranžovými prvkami na straniciach. Samozrejme, sú k dispozícii aj menej nápadné farebné kombinácie. Nechýba decentná čierna s hnedými dekoratívnymi prvkami.

Porsche Design ponúka kolekciu slnečných okuliarov pre dámy. Je určená pre sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú. Dámske slnečné okuliare značky Porsche Design majú skôr funkčný ako dekoratívny dizajn, charakterizujú ich jemné línie, čisté spracovanie a najmä ženskosť. Napríklad najnovší model P8525 má tenké kovové stranice a rám zhotovený bez jedinej skrutky, preto sa okuliare nezachytávajú, čo ocenia najmä ženy s dlhými vlasmi.

Slnečné okuliare značky Porsche Design sú určené sebavedomým ľuďom, ktorí vedia, čo chcú a potrebujú a nechcú splynúť s davom, ale byť výnimočnými a originálnymi. To im umožnia jemné línie a zaujímavé detaily slnečných okuliarov značky Porsche Design.

Použité zdroje:

Späť