Slnečné okuliare Polaroid

15.01.2014 10:49

Ľudia po celom svete milujú slnečné lúče. Keď svieti slnko, je každý človek plný optimizmu a dobrej nálady. Slnečné lúče ale obsahujú škodlivé ultrafialové žiarenie, ktoré može ublížiť nielen pokožke, ale može poškodiť aj zrak. Tak ako si pokožku chránime opaľovacím krémom, tak by mali byť vašim každodenným spoločníkom počas pekných slnečných dní slnečné okuliare. Slnečné okuliare značky Polaroid sú spojenie príjemného a užitočného - skvelého imidžového doplnku a ochrany zraku pred škodlivým UV žiarením.

Prvé slnečné okuliare značky Polaroid uzreli svetlo sveta vďaka Edwinovi Landovi. Ten v roku 1929 prvý krát na svete použil špeciálny polarizačný materiál na výrobu slnečných okuliarov. Jeho firma začala vyrábať svetovo prvé slnečné okuliare obsahujúce polarizačný filter. Slnečné okuliare Polaroid sú teda obohatené o polarizačné šošovky, ktoré sú pre ľudské oko nesmierne nápomocné. Eliminujú UV žiarenie, ktoré sa nachádza v slnečných lúčoch, zlepšuje videnie, zabraňuje oslepeniu oka z odleskov lúčov, napríklad z mokrej vozovky. Polarizačné šošovky nachádzajúce sa v slnečných okuliaroch Polaroid výrazne oslabujú intenzitu slnečného svetla vnímané ľudským okom. Zároveň zlepšuje kontrast, a tým aj vnímanie scenérie.

Slnečné okuliare Polaroid sú vyrábané len z tých najkvalitnejších materiálov. Povrch okuliarov je odolný voči poškriabaniu, a pritom je veľmi ľahký, takže nosenie slnečných okuliarov Polaroid je vysoko komfortné. Ďalším tajomstvom kvality slnečných okuliarov Polaroid sú polarizačné fólie, ktoré takmer na sto percent bránia prenikaniu nebezpečného UV žiarenia k vaším očiam. Vaše oči a váš zrak sú preto so slnečnými okuliarmi Polaroid stopercentne chránené.

Slnečné okuliare Polaroid može nosiť každý na bežné nosenie, ale aj pri športe, šoférovaní, turistike, bicyklovaní či pri jachtingu. Pretože odlesky slnečných lúčov od vody či vozovky možu ublížiť, so slnečnými okuliarmi Polaroid si každý može byť istý, že jeho zrak bude dobre chránený, videnie dokonalé a vysoký komfort zabezpečí to, že si každý može užívať slnečný deň naplno a bez obáv.

Použité zdroje:

Späť